İstanbul’da Masaj Salonları

Felicity Spa Wellness

Mükemmellik sertifikası bulunan ve 4 yıldızlı Askoç Hotel’in içerisinde yer alan spa merkezi; müşterilerine iyi hizmeti sunmak amaçlı uzmanlık sertifikalı ve güler yüzlü personeliyle çalışıyor. Gidip de memnun kalmayan insan sayısının olmadığını da iddia ediyor.

Sauna, yüzme havuzu ve Türk hamamı da bulunduran bu spa merkezi, uygun fiyatlarıyla en kaliteli hizmeti sağlıyor. Bu oteli veya yakınlarındaki herhangi bir oteli tercih etmişseniz, spa deneyimini en iyi standartlarda yaşamak için seçmeniz gereken adres burasıdır. Kese, köpük ve yağ masajı gibi hizmetleriyle yalnızca Uzakdoğu ve klasik masaj seçeneği sunmadığını, Türk masaj türlerine dair hizmet içeriği barındırdığını da belli ediyor. Yaklaşık 1-2 saat süren bu masaj türleri, insanı son derece rahatlatıp adeta bir kuş gibi hafifletiyor.

Saat sabah 11’den gece 11.30’a kadar açık olan bu salon; Fatih’te Hoca Paşa mahallesi, İstasyon arkası sokakta yer alıyor.

0 212 514 25 14 bu numara üzerinden arayıp, rezervasyon yapabileceğinizi veya bilgi alabileceğinizi unutmayın.

 

İstanbul'un Elit Masaj Salonları

Ambassador Hotel Spa Center

Sultanahmet Meydanı’na yakın bu merkez, hem Sultanahmet’e gelip kendi otellerinde kalanlara hem de gezmeye gelen turistlere unutamayacakları bir deneyim fırsatı sunuyor.

Masaj yaptırmak isteyenler özel bir odaya girip istedikleri masaj türlerini belirttikten sonra, klasik müzik eşliğinde ve mumların o muhteşem kokusuyla birlikte masajlarını yaptırabiliyorlar.

İstanbul’a seyahate gelip de masaj yaptırmadan gitmek olmaz. Ama çok yüksek paralar da ödemek istemiyor, vücudum rahatlarken bütçem de rahat olsun diye düşünüyorsanız seçmeniz gereken en iyi otelin burası olduğunu bilmeniz gerek.

Cana yakın, güler yüzlü personeli eğer isterseniz masajdan önce sizinle oturup yapacakları masajın bütün detaylarını konuşabiliyor. Özellikle hangi bölgelerde ağrınız olduğunu dinliyor ve ona göre masaj yapıyor. Çeşitli masaj türleri arasında kararsız kaldıysanız, sizlere en iyi gelecek masajı onlarla birlikte seçmeniz de mümkün. Bunu yaparken en pahalı masajı önereyim diye düşünmüyorlar.

Ayrıca günün birinde masaj yaptırmaya değil de, sadece laflamaya gitseniz de sizleri asla geri çevirmiyor. Oturup sizlerle saatlerce konuşabilirler ve bunu yaparken her daim güler yüz gösterirler.

Masaj konusunda oldukça iddialı olan bu kuruluşun otel hizmeti konusunda da mükemmel olduğunu unutmamakta fayda var. İstanbul’da sizlere en iyi konaklama imkanlarını sunan kuruluşlardan birisi de Ambassador Hotel.