Reef Fitness & Spa

Özellikle tatile gelmiş ve birkaç saat sonra memleketine uçacak ziyaretçiler için harika bir Spa merkezidir. Havaalanına yalnızca 10 dakika mesafede Topkapı, Haliç Kongre merkezi gibi birçok tarihi yere de yakındır. Mercure Otel’in bünyesinde bulunan spa merkezi, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Spa gün geçtikçe kıymeti artan ve bünyesine dahil merkezler arasında rekabet ortamı oluşturmaktadır. Rahatlatıcı yağlar, kokulu mumlar ve kulağa naif müzikler ile ruhu rahatlatan spa merkezleri arasında Reef Spa, müşterilerine gösterdiği ilgi olsun; esnek çalışma saatleri olsun, İstanbul’da en çok ilgi gören spa merkezlerinden biridir.

Pazartesiden cumaya sabah 8’de açılıp gece 11’de kapanmaktadır. Cumartesi ve pazar günleri ise sabah 8’de açılıp akşam 9’da kapanmaktadır.

Aura Spa Wellness

Haftanın her günü sabah 9 akşam 10 çalışan spa merkezi, insanın bedeniyle birlikte ruhunu da dinlendiren harika bir spa merkezidir.

Zengin masaj çeşitleri ve hamam programları ile tatilinizi daha anlamlı ve daha dinlendirici kılmak için seçebileceğiniz müthiş bir ortamdır. Esnek çalışma saatleri ile, günün her saati masaj yaptırabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile bir günde birkaç masaj yaptırmanız da mümkün.

İsveç, relax, aromaterapi, antistress gibi klasik masaj çeşitleri; insanın bedeni kadar ruhuna hitap eden hafif masajlardır. Hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Thai Masajı, Bali Masajı ve Shiatsu Masajı gibi Uzakdoğu masajı çeşitleri ise; ağır masajlardır ama uzun süreli dinlenme hissi ve enerji sağlayacaklardır.

Kese, köpük, kahve peeling ve tuz peeling içeren hamam programları ile hem bakım yaptırıp hem de vücudunuzun bütün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Online rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi, iletişim numaralarından arayıp yoğunluk durumunu öğrenerek ona göre de gidebilirsiniz. (0 212 356 95 95)

İstanbul’da Sürmeli Hotel’in içinde yer alan Gayrettepe şubesi ve The City Suites’in içerisinde bulunan bir adet de Atakent Şubesi bulunmaktadır. Mevcut boş rezervasyona göre veya size yakınlığına göre; önceden arayıp bilgi almak veya rezervasyon yaptırma kaydıyla gidip rahatlamanız, size özel fiyat tekliflerinden yararlanmanız mümkündür.

Ruhunuzu büyüleyecek ve sizi her daim mutlu hissetterecek bir spa deneyimi yaşamak ve bunu en uygun fiyatlarla yaptırmak için Aura Spa merkezini mutlaka ziyaret edin.